Skladacie brány
Robustné a nenáročné na údržbu – z ocele a hliníka

falttore_mercedes_47
Bránové riešenia pre každú požiadavku
Priemyselné skladacie brány od firmy Hörmann sú osobitne určené pre haly s nízkou výškou prekladu. Okrem toho na tie miesta, kde statika haly nepripúšťa žiadne dodatočné zaťaženie strechy.
Skladacie brány Hörmann existujú v šírke do 14 m a výške do 7 m. Potreba pre bočný doraz – len 70 mm pre profil zárubne – je maximálne nízka. V závislosti od prevádzkových požiadaviek je možných 3 až 12 krídel brány.
Výber riešenia brány Hörmann sa riadi podľa účelu nasadenia budovy a podľa požiadaviek stavebníka. Dvojstenné skladacie brány FPU a FMI vyplnené polyuretánovou penou resp. minerálnou vlnou sú ideálne pre nasadenie v dielňach a halách, v ktorých sa vykuruje a dôležitú úlohu zohráva zvuková izolácia.
Pre nevykurované haly je vyhotovenie brány FSN s početnými variantmi výplne a možnosťami veľkoplošného presklenia mimoriadne vhodné. V kombinácii s tým sa ponúkajú vzhľadovo rovnaké hliníkové brány FAW. Vďaka termicky oddeleným profilom vykazujú veľmi dobré hodnoty tepelnej izolácie a sú dobrou voľbou napr. pre výstavné haly.
Každá brána môže byť vybavená individuálnymi možnosťami presklenia a výplne. Integrované dvere s prahom a bez prahu a rozdelené prechodové krídla uzatvárajú bohatý program skladacích brán.
Ďalšie informácie nájdete v nasledujúcom katalógu.