Sekcionálne garážové brány
Deň čo deň viac komfortu a bezpečnosti


garagen-s2_33-2
Vaša vysnívaná brána v značkovej kvalite Hörmann
Elegantné automatické sekcionálne brány sa otvárajú kolmo nahor. Tak získate viac miesta v garáži a pred garážou - a máte celý prejazd voľný. Sekcionálne brány sú vhodné vždy - bez ohľadu na to, či je otvor Vašej garáže pravouhlý alebo skosený, či má segmentový alebo kruhový oblúk. Preto sa ideálne hodia pre dodatočnú modernizáciu.

Harmonický celkový dojem

Deň čo deň viac komfortu a bezpečnosti
Celkový harmonický vzhľad brány sa skladá z mnohých malých detailov. Napr. z bočnej zárubne, ktorá je u firmy Hörmann sériovo v rovnakom vzhľade ako sekcionálna brána s bielou povrchovou úpravou woodgrain. Pre farebné brány alebo brány s povrchovou úpravou Silkgrain® alebo Decograin® obdržíte voliteľne obloženie zárubne v povrchovej úprave vo farbe bránového krídla. Prekladová vyrovnávacia clona je u firmy Hörmann vždy vzhľadovo rovnaká ako sekcionálna bárna. Všetko vzájomne ladí. U firmy Hörmann obdržíte garážové brány a vedľajšie dvere  s rovnakým delením prelisov a kaziet.. Prechody lamiel sú vyrobené precízne a nie sú vôbec vidieť. Dôkaz o vysokej kvalite vyhotovenia stavebných prvkov Hörmann.

gst_wittlangzeit_31
Dlhodobá ochrana proti poveternostným vplyvom

Deň čo deň viac komfortu a bezpečnosti
Plastová päta zárubne chráni trvalo Vašu bránu pred možnými poškodeniami hrdzou, práve pri novostavbách garáží. Platová päta chráni bránu aj pri trvalej vlhkodti a tým sa odlišuje od konkurencie. Plastová päta uzatvára kompletne zárubňu v miestach ohrozených hrdzou, len to je dlhodobá ochrana. Spolu s podlahovým tesnením tvorí plastová päta zárubne aj opticky vydarené ukončenie.
  Stop korózii vznikajúcej:
- agresívnymi nátermi
- tvorbou soli na dlaždiciach
- posypovou soľou.